KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 10289097
nr 1028 9097
Akvarell
Signerad, Paris, 30x21
Utrop:
400 kr
Såld:
700 kr
måndag 28 mars 2016
kl 18:22:39
100 kr
300 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr
500 kr
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr